Tisková zpráva

Všechny církevní zdroje pro lepší život nyní na společné evropské internetové stránce

Rozsáhlý soubor materiálů a zdrojů pro oblast sociální péče a soběstačnosti z produkce Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů dostupný pro 40 evropských zemí lze nyní nalézt na společné internetové stránce www.LifeHelpEurope.org.

WSR website 01
WSR website 01
Nalézt všechny církevní materiály a zdroje od církevního Oddělení sociální péče a soběstačnosti je na společné internetové stránce možné během několika sekund. 2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Na této vstupní stránce mohou členové a přátelé Církve jediným kliknutím získat přístup k materiálům a zdrojům Církve - ve svém rodném jazyce - a najít informace a školení týkající se vzdělávání, kariérního rozvoje, duševního a emočního zdraví, humanitární služby, založení vlastního podnikání, plánování života, připravenosti na nouzové situace a mnoho dalšího.

Proč je pro všechny tyto materiály a zdroje zapotřebí společných stránek? „Zjednodušuje to v minulosti obtížný proces jejich hledání,' říká Ether Simoncini, územní manažer provozních operací církevního Oddělení sociální pomoci a soběstačnosti zodpovědný za oblast Itálie, severního Jadranu a Eurasie.

Církev podle jeho slov tyto materiály a zdroje vytváří a zdokonaluje již několik desetiletí. Mnohé byly vytvořeny nezávisle na sobě a různými církevními odděleními. Jsou k dispozici na mnoha různých internetových stránkách. K tomu přidejte mnoho různých zemí a jazyků v Evropě a rázem může být nalezení přesného zdroje potřebného v konkrétním jazyce komplikované a frustrující. „Jakmile jsme proškolili lidi, jak je najít, zapomněli to,' usmívá se Simoncini.

WSR website 02
WSR website 02
Několik materiálů a zdrojů dostupných pod odkazem pro jednotlivé země na stránkách www.LifeHelpEurope.org.2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Oddělení sociální péče a soběstačnosti Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů nyní zveřejňuje tyto informace na stránkách www.LifeHelpEurope.org. „Školíme o tom naše vedoucí, je to součást našeho podpisu v e-mailech, máme to formou QR kódu na vizitkách - ale stále toho ještě musíme dělat víc,' říká Simoncini s nadšením.

„Life Help' („Pomoc s životními výzvami') je pojem, který Církev používá k označení všech užitečných materiálů a zdrojů, které její Oddělení sociální péče a soběstačnosti nabízí. A Simoncini dodává: „A proto se na to tato internetová adresa dokonale hodí.'

Poznámka ke stylistice: Když podáváte informace o Církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů, prosím použijte při první zmínce úplný název Církve. Více informací ohledně používání názvu Církve najdete v on-line dokumentu Stylistické pokyny.